Проект, створений для українського замовника — магазину товарів для хобі та рукоділля, стане справжньою знахідкою для  любителів “handmade”. Яскравий, інформативний, зручний у користуванні інтернет-магазин принесе задоволення від покупок клієнтам і від роботи із замовленнями й товарами адміністраторам.

Для відображення останніх подій у компанії ми реалізували модуль новин з виведенням останньої у блоці на кожній сторінці.

За проханням замовника окремо виведено блок з можливістю здійснювати пошук по виробнику, при кліку на якого користувачі можуть побачити усі його товари.

Магазин є мультивалютним: застосування перемикача валют полегшує роботу по розрахунках сум за товари в іноземній валюті.

Календар подій

Щомісяця замовник проводить майстер-класи, тож для зручності та поінформованості користувачів було вирішено імплементували календар подій, де є можливість дізнатись, коли і який майстер-клас можна відвідати.

Інтеграція з 1С

Обов'язковою умовою створення проекту була інтеграція 1C Бухгалтерії з системою інтернет-магазину. Такі дані як ціни, наявна кількість товару, тривалість акційних пропозицій передаються з 1С до Magento, остання ж передає інформацію про замовлення в облікову програму. Це значно полегшило роботу менеджерів інтернет-магазину, сприяло автоматизації та покращенню роботи компанії.

Програма лояльності

Для збільшення кількості замовлень на сайті ми реалізували програму лояльності, яка дає можливість отримувати різний відсоток знижки за відповідні накопичені суми покупок. Адміністратор сайту має можливість контролювати суми накопичення та відносити користувачів до груп з відповідними знижками.

Модуль онлайн-оплати

Щоб покупець мав можливість оплатити замовлення не виходячи з дому, ми реалізувати модуль онлайн-оплати “Укрексімбанку”.

Дата:

Закрити

Напишіть нам

Напишіть нам про свій проект і ми обов’язково вас проконсультуємо та надамо тільки найкращі пропозиції.

  • pdf,doc,zip (1.00 MB)
  • Закрити