Ми пропонуємо

Наш великий досвід в області веб-розробки дозволяє нам пропонувати найновіші продукти і рішення та задовольняти усі ваші очікування.

Електронна комерція

Розробка сайтів електронної комерції є нашим основним фокусом. Ми завжди дбаємо про усі аспекти зручності у використанні, довготривалості та ефективності комплексної системи Magento. Ми допоможемо вам завоювати прихильність ваших користувачів!

Read More

Веб-розробка

Наша команда експертів з веб-розробки створить для вас сайт з «нуля», перенесе ваш бекенд або оптимізує існуючі функціональні можливості фронтенду. Ми розробимо привабливий, добре функціональний та оптимізований веб-сайт вашої мрії.

Read more

Розробка мобільних додатків

Залучіть більше потенційних клієнтів, розробивши оптимізований мобільний сайт чи унікальний мобільний додаток разом з нами! Ми допоможе вашому бізнесу перейти на новий рівень.

Read More

Інтернет маркетинг

Ми керуємось даними при створенні та оптимізації ідеального інтернет-маркетингово плану для кожного клієнта, пропонуючи пошукові маркетингові кампанії та найкращі стратегії, аналітичний аналіз та безліч додаткових можливостей. 

Read more

Як це працює

Ми забезпечуємо належний і скоординований робочий процес та результативно втілюємо найкращі веб-пропозиції.

Прототип

Створення прототипу — це один із найважливіших етапів реалізації будь-якого програмного забезпечення. Професійно створений прототип завжди допоможе заощадити багато часу як клієнту, так і розробникам.

Дизайн

Дизайн сайту — це не менш важливий фактор при створенні вашого вебсайту чи сайту електронної комерції. В результаті, для користувача все повинно бути чітким, легким та швидким у використанні і найголовніше — зручним.

Розробка

Коли усі специфікації щодо веб функціоналу визначені та затверджені, наші програмісти беруться за свою частину роботу.

SEO

Аби ваш онлайн бізнес рухався у вірному напрямку, необхідно працювати над його видимістю у мережі. По закінченню розробки проекту, ми допоможемо вам підвищити рейтингові позиції вашого сайту у пошуковій системі.

Підтримка

Ми також проведемо навчання та консультації по роботі з відповідною платформою для системних адміністраторів та іншого персоналу. І в будь-який час ми будемо готові прийти вам на допомогу, аби ваша система залишалась безпечною та надійною.
Закрити

Напишіть нам

Напишіть нам про свій проект і ми обов’язково вас проконсультуємо та надамо тільки найкращі пропозиції.

  • pdf,doc,zip (1.00 MB)
  • Закрити