Інтернет-маркетинг

5 причин обрати ефективний онлайн маркетинг

У наш час бізнес постійно змушений шукати нові та ефективні канали маркетингових комунікацій з результатами, які можна виміряти. Тому все більше комерційних проектів переходять від стандартних методів залучення клієнтів до стратегій ефективного онлайн маркетингу. Для цього є щонайменше 5 причин, які ви можете прочитати нижче.

Ми пропонуємо

Аудит пошукової оптимізації

Ми здійснюємо професійні аудити пошукової оптимізації та пов'язані з ними послуги, які переведуть ваш бізнес на наступний рівень. Ми надамо вам найкращий план дій, зосереджений та розроблений виключно для ваших конкретних потреб та ринкового фокусу.

Дізнатись більше

Пошукова оптимізація

Імпулсіс пропонує підхід з повним спектром послуг до маркетингу в пошукових системах, щоб дати вашому сайту сильну конкурентну перевагу у результатах пошуку. Наші експерти розпочнуть планування пошукової оптимізації перед запуском сайту та забезпечать постійними зусиллями пошукової оптимізації та підтримкою.

Дізнатись більше

SMM

Наші професіонали зроблять необхідні дослідження, аналіз та оцінку, щоб зрозуміти та залучити вашу соціальну спільноту за допомогою найкращих стратегій маркетингу у соціальних мережах. Ми допоможемо покращити вашу видимість у спільноті, зміцнити бренд та репутацію.

Дізнатись більше

Інтернет-реклама

Ми надамо вам поради та послуги для створення найкращого плану інтернет-маркетингу, щоб збільшити трафік на ваш сайт. Ми знаємо, як проводити прибуткові маркетингові кампанії для успішного інтернет бізнесу.

Дізнатись більше

Причина 1. Оплата за реальні, а не потенційні результати

Основний фокус ефективного онлайн маркетингу — на результатах: конкретних, досяжних та, найважливіше, вимірюваних у грошовому еквіваленті. Такий підхід відрізняється від класичного цифрового, і пропонує вимірювати всі можливі точки взаємодії з вашою потенційною аудиторією. А саме, вартість залучення одного ліда, повернення інвестицій, рівень охоплення та взаємодії, чітка фіксація нових та повторних продажів та багато інших, точних показників, які у повному обсязі дають можливість оцінити ефективність ваших маркетингових зусиль. 

Підхід за принципом продуктивності радикально змінив поширену модель і встановив пріоритетом прибуток, як основний показник успіху рекламної кампанії. Після вивчення бізнесу клієнта — аналізу галузі, ринку, конкуренції, інформації про продукцію/послуги, замовників, досвіду, просування, аудиту сайту та інших даних — ефективний онлайн маркетинг встановлює конкретні і досяжні цілі.

Причина 2. Оптимізація витрат по маркетингу

Оскільки такий підхід використовує вимірювані та керовані інструменти, кожен може підрахувати витрати для залучення клієнтів та відсіяти фінансово неефективні рекламні канали ще на ранній стадії рекламної кампанії. Після початку кампанії маркетологи оптимізують купівлю реклами: в режимі реального часу оцінюють ефективність каналів, оперативно коригують свої бюджети та роблять перерозподіл. Це дозволяє отримати максимальну віддачу від кожної гривні, вкладеної у кампанію, та гнучко її масштабувати.

Причина 3. Швидкі результати

Коли за просування, остаточне доопрацювання сайту та аналітику відповідають різні підрядники, процес отримання даних та оптимізації проекту сповільнюється та відбувається не ефективно. Комплексний підхід дозволяє уникнути таких проблем, оскільки стратегія створення, втілення та керування делегована команді досвідчених професіоналів, які працюють в рамках одного проекту.

Швидкість досягнення результату також збільшується під час формування оптимального набору каналів, що дає синергетичний ефект. Наприклад, контекстна реклама, РТБ, розміщення реклами в соціальних мережах, на сайтах ремаркетингу (повторного маркетингу) може дати ефект вже на старті рекламної кампанії. Пошукова оптимізація та робота над вдосконаленням якості переходу на сайт може тривати місяцями, проте досягнути стійких результатів в довготривалій перспективі.

Правильно обрані та оптимізовані канали можуть швидко дати відчутні результати для маловідомих компаній та молодих інтернет-проектів, коли ще не сформоване знання про бренд, а запит і лояльність дуже низькі.

Причина 4. Прозорість операцій і звітності

Цифровий маркетинг придатний до виміру та планування: тут є аналітика веб даних, системи відстежування дзвінків та інтеграція з CRM-системою замовника, агенція може точно визначити фінансовий вплив кожного каналу через воронку продажів. Цей складний процес вимагає тонкого налаштування систем аналітики, врахування офф-лайн активності клієнтів та автоматизації обробки вхідної інформації. Однак, зусилля себе виправдовують, тому що всі рішення про управління схваленою комплексною стратегією базуються на аналітичних даних. Крім того, форми звітності клієнта теж створені на їх основі і регулярно — щонайменше раз на місяць — надаються замовнику.

Причина 5. Якість ресурсів та розвиток бізнесу

Щоб стабільно збільшувати продажі, недостатньо використовувати самі лише рекламні канали та інструменти. Під час втілення маркетингової стратегії необхідно здійснити комплекс робіт по розвитку ресурсу в інтернеті.

Залежно від поточного стану вебсайту клієнта та його цілей це може бути:

  • забезпечення технічної відповідності вимогам веб-пошукових систем;
  • підключення і настройка додаткових функціональних можливостей — пристрої зворотного виклику, онлайн-консультант, кнопки, соціальні медіа плагіни;
  • регулярна публікація якісного контенту;
  • рекламні та гостьові пости на тематичних сайтах;
  • ін.

Ефективний онлайн маркетинг не є найпростішим підходом, але при належному виконанні це найбільш продуктивний і перспективний маркетинговий механізм, доступний в даний час.

Закрити

Напишіть нам

Напишіть нам про свій проект і ми обов’язково вас проконсультуємо та надамо тільки найкращі пропозиції.

  • pdf,doc,zip (1.00 MB)
  • Закрити