Розробка на Magento

Magento – це одна з найбільш популярних та ефективних платформ для розробки інтернет-магазинів та найкраще рішення для вашого онлайн бізнесу.

Починаючи з 2007 року, ми створюємо інтернет-магазини за допомогою однієї з найбільш відомих платформ електронної комерції — Magento. Це надзвичайно гнучка система, яка дозволяє розширити можливості інтернет-магазину до меж, необхідних замовнику, і при цьому залишається зручною в управлінні й підтримці. Наш досвід розробки дозволяє з упевненістю сказати, що разом з Magento ви отримаєте повністю адаптивний інтернет-магазин для потреб саме вашого бізнесу, який стане ідеальним рішенням для управління онлайн-продажами.

Комплексна функціональна система Magento надає великі можливості для розширення вашого бізнесу, а наша команда розробників з радістю подбає про усі аспекти зручності у використанні, довготривалості та ефективності. Ми допоможемо вам створити бренд, який зможе завоювати лояльність користувачів та впевнено конкурувати з іншими.

І незалежно від того, чи ви хочете покращити свій існуючий сайт на Magento, чи розробити новий, ми напишемо саме такий код, який буде найкращим для вашого онлайн бізнесу.

Інші сервіси з Magento, що ми пропонуємо

Міграція на Magento

Перенесення вашого сайту на платформу Magento (Community Edition або Enterprise Edition) дасть вам найкращий баланс гнучкості, контролю, вчасності виходу на ринок та сукупної вартості володіння, який допоможе вам втілити весь потенціал вашого онлайн бізнесу.

Read More

Розробка Magento розширень

Ми пропонуємо та розробляємо для наших клієнтів розширення для Magento 1 / Magento 2. І ми завжди виконуємо поставлені задачі на найвищому рівні, завдяки використанню послідовного коду і стандартизації.

Read more

Підтримка Magento

Impulsis надає широкий спектр послуг по Magento підтримці та обслуговуванні, що включають установку, налаштовування, оновлення, додаткову розробку, консультації, а також спеціальну службу підтримки вашого сайту на платформі Magento. 

Read More

Magento веб-дизайн

Наші експерти орієнтуються на створення привабливого дизайну, використовуючи спеціальні навички і тенденції ринку, які дозволяють нам знайти найкращий зовнішній вигляд і критерії, які відповідають вашій торговій марці та меті.

Read more

Індивідуальні рішення

Impulsis створює унікальні сайти на Magento саме для вас!

  • Ми розробляємо сайти електронної комерції з метою подарувати вашим клієнтам найкращий досвід покупок

  • Ми створюємо адаптивні та зручні інтерфейси, розширення, призначені для користувача, та інтегруємо додатки сторонніх виробників

  • Наша команда розробників Magento знає про важливість фронтенд- і бекенд-розробки

  • Ми допоможемо вам визначити і налаштувати оптимальні рішення для вашого сайту електронної комерції

Фронтенд- і бекенд-розробка інтернет-магазину

Ми розробляємо інтернет-магазини «з нуля», виходячи з потреб конкретного бізнесу. Платформа Magento пропонує широкий вибір функціональних модулів, підбір і налаштування яких задовольнить потреби як маленького стартапу, так і міжнародних компаній-рітейлерів. 

Ми не тільки повністю розробимо ваш магазин, а й допоможемо створити унікальний дизайн, зробимо його зручним і приємним для користування й здійснення покупок, за потреби, адаптуємо його для мобільних пристроїв

  • Ми допомагаємо інтегрувати магазини на платформі Magento з програмними особливостями, характерними саме для України. У вас є ідея — ми завжди знайдемо рішення!
  • Ми розробимо високофункціональний магазин, з яким ви легко зможете налаштовувати податкові ставки, методи відвантаження товарів, управляти групами користувачів і виконувати багато інших функцій, що дозволить вам значно оптимізувати роботу вашого бізнесу

Закрити

Напишіть нам

Напишіть нам про свій проект і ми обов’язково вас проконсультуємо та надамо тільки найкращі пропозиції.

  • pdf,doc,zip (1.00 MB)
  • Закрити