Розробка мобільних додатків

Ми знаємо, як перетворити вашу ідею в реальність!

Мобільні пристрої повністю змінили наш повсякденний світ. Ми постійно користуємось смартфонами та планшетами для зв’язку, пошуку інформації, продуктів, які можна придбати або завантажити й пограти.

Тому, якщо ви хочете, щоб ваш веб-продукт став доступним мільйонам користувачів по всьому світу, що кардинально збільшить ваші онлайн можливості та присутність, ви повинні зробити ваш сайт мобільним.

Інтернет-магазини та веб-сайти, які виглядають і функціонують однаково добре як на комп’ютері, так і на телефоні, — це не просто приємний бонус, а необхідність, яку диктує ринок.

Оберіть свій стиль мобільної доступності!

Розробка iOS додатків

Impulsis допоможе вашому додатку почати нове життя на пристроях iPhone та iPad з максимально ефективним використанням усіх переваг та можливостей функцій від Apple.

Read More

Розробка Android додатків

Ми гарантуємо, що наші розробники створюють тільки високоякісні додатки для операційної системи Android, власниками яких є підприємства з різних куточків світу.

Read more

Розробка додатків для Windows Phone

Ми розробляємо додатки спеціально для Windows Mobile, а також оптимізуємо додатки iOS та Android для Windows Mobile, використовуючи тільки новітні технології.

Read more

Розробка мобільних веб-додатків

Ми пропонуємо альтернативну розробку веб-додатків з HTML5 та можливість бути доступним на будь-якому пристрої чи платформі.

Read More

Дизайн користувальницького інтерфейсу

Ми допоможемо вам завоювати прихильність користувачів за допомогою зручного, економічно ефективного та привабливого дизайну користувальницього інтерфейсу.

Read more


Ми створили десятки чудових мобільних додатків для різних операційних систем — від початкової концепції до дизайну прототипів, повного циклу розробки і тестування до фінального запуску мобільного додатка. Всі вони такі різні відносно дизайну та функцій, але одне в них спільне — першокласна якість та бездоганний користувальницький досвід.

Закрити

Напишіть нам

Напишіть нам про свій проект і ми обов’язково вас проконсультуємо та надамо тільки найкращі пропозиції.

  • pdf,doc,zip (1.00 MB)
  • Закрити