Мобільні додатки для Android

Ринок Android додатків

Ринок мобільних пристроїв Android величезний, і, тим не менш, він постійно продовжує зростати. Більше мільярда людей по всьому світу користуються мобільними пристроями, які працюють на мобільній платформі Android. 

Існує більше 20,000 типів різних пристроїв Android, на яких може працювати ваш додаток. І завдяки нашому величезному досвіду та професійній команді розробників, ми знаємо, як організувати розробку належного рівня, що відповідатиме усім вимогам до продукту і, звичайно, вимогам Google Плей Маркету.

Пам’ятайте, що розробка мобільного додатка для Android зробить ваш продукт чи послугу доступними для надзвичайно широкого кола користувачів.

Переваги розробки Android додатків з Impulsis

Розробка користувальницьких Android додатків

Розробка користувальницьких Android-додатків має ряд своєрідних особливостей. З огляду на це, ми рекомендуємо нашим клієнтам дотримуватись нативної розробки додатку.

Тісна співпраця між командами розробників та QC

На кожному етапі розробки Android-додатку ми ретельно проводимо тестування контролю та якості, а також перевіряємо сумісність додатку з різними пристроями. Усі помилки записуються у баг-трекінговій системі та передаються розробникам.

Адаптивний дизайн

Беручи до уваги різні конструкції діагоналей смартфонів, планшетів і різних розширень екранів, ми зробимо все можливе, аби ваш додаток виглядав чудово на будь-якому екрані та відповідав характеристикам пристрою.

Використання пам’яті пристрою

Усім відомо, що встановлення Android-додатку споживає багато ресурсів пам'яті мобільного пристрою. Тому ми завжди беремо до уваги цей фактор, аби виконати усі оптимізації на професійному рівні.

Зручність і простота

Усі інтерфейси Android-додатків відрізняються, що впливає на досвід кінцевого користувача. Саме тому ми створюємо додатки з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, аби привернути увагу користувачів та завоювати їхню прихильність.

Сервіси, що ми надаємо

  • Розробка користувальницьких Android-додатків
  • Розробка корпоративних Android-додатків
  • Розробка ігор для Android
  • Розробка комерційних додатків для Android
  • Розробка Android віджетів
  • Тестування/Портування Android-додатків
  • Підтримка мобільних додатків і технічне обслуговування

Ми можемо запевнити, що наша команда, яка працюватиме над розробкою вашого Android-додатку, завоює вашу довіру!

Зв'яжіться з нами

Закрити

Напишіть нам

Напишіть нам про свій проект і ми обов’язково вас проконсультуємо та надамо тільки найкращі пропозиції.

  • pdf,doc,zip (1.00 MB)
  • Закрити