Розробка мобільних додатків для Windows

Ринок Windows Phone

Windows підтримує свою світову частку мобільного ринку повільно, але впевнено. Не зважаючи на факт, що компанія Microsoft пізно почала працювати над просуванням власних смартфонів та, відповідно, розробкою мобільних додатків, Microsoft посідає гідне місце завдяки своїй підтримці. Тому ми не можемо просто ігнорувати цей ринок.

Розробивши власний Windows-додаток, ви матимете можливість отримати більше користувачів, а також залучитись підтримкою Windows у створенні самого додатку.

Обирайте Impulsis!

З нашою допомогою ви отримаєте повністю кастомізований Windows-додаток. Наша команда розробляє тільки якісні продукти різних категорій, від соціальних медіа додатків до бізнес додатків для смартфонів Windows, керуючись потребами замовника та з використанням передових технологій.

Крос-платформні додатки

Тепер у нас є можливість підтримувати один додаток на різних платформах завдяки останнім версіям Windows Phone.

Ігри та додатки

Ми розробляємо продуктивні додатки для Windows phone, що включають PowerPoint mobile, Word mobile, Excel mobile та Microsoft office mobile, та створюємо високоякісні ігри.

Ваші бізнес можливості

Використовуючи передові технології, ми розробимо висококласні додатки для пристроїв Windows Phone, які повністю відповідатимуть вашим бізнес потребам та вимогам.

Користувацький інтерфейс

Windows Phone — це чудова платформа для швидкої розробки додатків з плавним та унікальним користувацьким інтерфейсом.

Знайте, ми завжди будемо раді обговорити ваш проект та надати повну інформацію стосовно розробки додатків для Windows Phone.

Зв'яжіться з нами

Закрити

Напишіть нам

Напишіть нам про свій проект і ми обов’язково вас проконсультуємо та надамо тільки найкращі пропозиції.

  • pdf,doc,zip (1.00 MB)
  • Закрити