Розробка мобільних веб-додатків

Скористайтесь альтернативою HTML5!

Що таке HTML5 додаток?

HTML5 додаток — це набір веб-сторінок, оптимізованих для мобільних пристроїв, що дають можливість одноразового написання коду та запуску додатка будь-де та будь-коли, а також можливість відтворювати відео та аудіо, додавати такі семантичні елементи, як різні мультимедійні компоненти та управління, нові API інтерфейси та підтримувати геолокаційні сервіси.

Чому обирають Impulsis?

Impulsis — це компанія, що спеціалізується на розробці веб та мобільних додатків, створює масштабовані і багатофункціональні мобільні додатки, які орієнтовані на просування вашого бізнесу. Використовуючи фреймворк HTML5, ми пропонуємо надати вашим потенційним користувачам можливість унікального та інтерактивного використання вашого додатка на будь-якому пристрої. Тому, якщо ви справді хочете, аби ваш онлайн бізнес жив у світі мобільних пристроїв, ми пропонуємо використання HTML5.

Більшість додатків HTML5 мають інтегровані Cascading Style Sheets (CSS), які визначають рендер компонентів HTML у браузері, та JavaScript, що включає API інтерфейси для роботи з текстом. Тому ми можемо розробляти веб-додатки та запускати їх на різних пристроях, так як усі головні браузери підтримують ці технології.

100% гарантія

Тільки стовідсоткова гарантія якості. Наші експерти створюють бездоганні сайти та додатки, які допоможуть розкрити повний потенціал вашого бізнесу.

Кваліфікована команда

Наша команда розробників має великий досвід роботи з HTML5 та іншими платформами, такими як WebGL, AJAX, JQuery, CSS3, AngularJS, Ionic, React, Sencha Touch.

Орієнтованість на кінцевого користувача

Ми знаємо усі особливості HTML5 та як їх використовувати, аби завоювати прихильність ваших користувачів.

Закрити

Напишіть нам

Напишіть нам про свій проект і ми обов’язково вас проконсультуємо та надамо тільки найкращі пропозиції.

  • pdf,doc,zip (1.00 MB)
  • Закрити