Веб-розробка

Impulsis надає сервіси тільки найкращої якості для будь-якого типу веб-розробки.

З гордістю можемо сказати, що наша команда розробників створює багатофункціональні, бездоганні, унікальні веб-сайти та веб-додатки, які відповідають усім стандартам.

Наші основні напрямки веб-розробки: веб-дизайн, розробка на Typo3 CMS та WordPress.

Будемо раді обговорити ваші вимоги та допомогти у створенні сайту вашої мрії — привабливий, добре функціональний веб-сайт, з яким ви з легкістю зможете управляти, оптимізовувати та пришвидшувати усі бізнес процеси.

Оберіть свій веб-сервіс

Веб-дизайн

Керуючись натхненням та інноваціями, ми створюємо веб-дизайнерські рішення високих стандартів якості, які визнають експерти. Ми завжди націлені на результат, досягнення бізнес-цілей клієнта і вирішення усіх викликів.

Read more

Розробка з TYPO3 CMS

TYPO3 — це система управління веб-контентом з відкритим вихідним кодом та безліччю можливостей, які гарантують повну гнучкість та контроль програмного продукту усім бізнес компаніям та підприємствам. TYPO3 є сумісною з усіма основними операційними системами.

Read more

WORDPRESS веб-розробка

Завдяки універсальній системі управління контентом WordPress, ми пропонуємо дизайн та розробку веб-сайтів різних типів, від простих до складних комерційних сайтів  з можливістю інтегрувати та розширити будь-який додатковий функціонал.

Read more

Як ми працюємо

Передові технології

Ми використовуємо тільки передові технології для створення складного сайту, згідно вимог замовника. Наші новітні принципи веб-дизайну дозволяють нам працювати ефективно, а також проводити різні типи тестування до запуску сайту, з можливістю подальшої інтеграції.

Оптимізований & адаптивний

Незалежно від того,  який саме дизайн ви оберете, адаптивний чи окремо оптимізований для мобільних пристроїв сайт, ми ефективно попрацюємо над створенням послідовного, зручного користувальницького досвіду на будь-якому пристрої.

Навчання та підтримка

Ми проводимо тестування кожного програмного продукту у різних браузерних та операційних системах, аби запевнитись у коректності його роботи та відповідності до вимог. Після запуску сайту на живому сервері, ми навчимо вас, як правильно адмініструвати сайт, і забезпечимо його подальшу підтримку.

Веб-проекти із нашого портфоліо

Bianconero

Lemberg Battle

TYPO3, Design

Shadow Masters

TYPO3, Responsive desing, Media library

Leopolis Hotel

Boutique-style design, Structural navigation, Clean Design

Дивитись більше

Закрити

Напишіть нам

Напишіть нам про свій проект і ми обов’язково вас проконсультуємо та надамо тільки найкращі пропозиції.

  • pdf,doc,zip (1.00 MB)
  • Закрити